17 października uczniowie klasy I fotografii i multimediów z wychowawczynią i nauczycielami zawodu, Ewą Cierniak i Arkadiuszem Majewskim, uczestniczyli w plenerze fotograficznym na zamku Grodziec.

   Celem przedsięwzięcia było wykonywanie zdjęć portretowych w przepięknej, historycznej scenerii. Fotografia portretowa jest dziedziną sztuki. Ludzka wrażliwość i odpowiednie spojrzenie na obiekt to najważniejsze jej cechy. Zaznaczenie na zdjęciu mocnych punktów jest rzeczą kluczową.

Uczniowie wykonali swoją pracę bardzo dobrze, kierując się sugestiami osób prowadzących.

Podczas pleneru powstało wiele ciekawych zdjęć. Zachęcamy do obejrzenia

oprac. M. Orzoł 

tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

 

FOTOTECHNIK