Z MISTRZOSTW STREFY JELENIOGÓRSKIEJ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W SIATKÓWCE  PLAŻOWEJ CHŁOPCÓW NA ROK SZKOLNY 2018/2019.

   Mistrzostwa rozegrane zostały w ramach i według regulaminu DOLNOŚLĄSKIEJ LICELIADY, zgodnie z Kalendarzem Imprez S.Z.S.-Dolny Śląsk, dnia 4.06.19.  na  terenie OWS w Bolesławcu, a uczestniczyły w nich mistrzowskie drużyny z powiatów naszej Strefy, oraz wicemistrzowie powiatu bolesławieckiego. Grano systemem każdy z każdym, a mecze trwały do 2 wygranych setów, sety do 15 pkt., ewentualny trzeci rozstrzygający do 11 pkt. Nasi zawodnicy w składzie : Michael Ziembikiewicz, Kacper Wolny, Karol Borowski  oraz Marcel Ferlewicz po zaciętym ostatnim meczu z Lubaniem w którym przegraliśmy pierwszy set i przegrywaliśmy trzeci w stosunku 4 do 12 ostatecznie wygraliśmy go 15 do 13 i ostatni rozstrzygający set wygraliśmy 11 do 8. Nasi zawodnicy pokazali hart walki i serce do gry, GRATULACJE

 

KLASYFIKACJA  KOŃCOWA  MISTRZOSTW

1.  Z. SZK. LIC. GIMNAZJ. MIRSK 7   PKT.   7 : 2   op. Mularczyk  Radosław
2. Z. SZK. ELEKTR. JEL. GORA 7         6 : 4  op. Sawicz  Sylwia
3. Z. SZK. HADL. i USŁUG. BOLESŁAWIEC 5 : 6  op. Rataj  Dariusz
4. Z. SZK. ELEKTR. BOLESŁAWIEC 5   4 : 6    op. Sobczyszyn  Michał
5. Z. SZK. PONADGIMN. KZL LUBAŃ 5 4 : 7   op. Sadowski  Tomasz

                                          

tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

 

FOTOTECHNIK