Dania 7 czerwca 2019 r. Katedra Zarządzania Strategicznego i Logistyki, Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu zorganizowała konkurs  „Mistrzowie Logistyki VII”. Celem konkursu było podniesienie wiedzy, umiejętności i kompetencji uczniów szkół ponadgimnazjalnych w zakresie zarządzania logistycznego. Konkurs składał się z dwóch etapów. Etap pierwszy obejmował studium przypadków, drugi grę transportową. Do finału w składzie : Tomasz Janeczek, Damian Rusin, Jan Wasilewicz, Jakub Wiśniewski zakwalifikował się zespół z naszej szkoły, który ostatecznie uplasował się na 3 miejscu.

            Opiekunem drużyny był Pan Sebastian Pokładek

tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

Gratulujemy finalistom i życzymy powodzenia w następnych konkursach.

 

FOTOTECHNIK