Notice: Trying to get property of non-object in /home/zshiu/domains/zshiu.boleslawiec.pl/public_html/templates/favourite/index.php on line 18
Zespół Szkół Handlowych i Usługowych w Bolesławcu

     14 marca 2019 roku Uniwersytet SWPS we Wrocławiu wraz z ZSHiU zorganizowali wykład otwarty na temat "Stres, wróg czy sprzymierzeniec ? ", który poprowadził pracownik naukowy, Piotr Grzelak. Celem spotkania było pokazanie młodzieży, jak radzić sobie z napięciem emocjonalnym, jak niwelować poziom stresu i co zrobić, aby - pomimo różnych trudności losowych - odnaleźć radość życia. Uczestnicy wykładu zapoznali się z psychologicznymi uwarunkowaniami stresu i jego skutkami. Oprócz,wykładu młodzież uczestniczyła w spotkaniach interaktywnych na temat efektywnego zarządzania czasem,twórczego i efektywnego uczenia się oraz autoprezentacji i wystąpień publicznych.Ważne tematy mają pomóc uczniom w ich zadaniach szkolnych i przygotować do konkretnych  wyzwań życiowych.

    W spotkaniu uczestniczyli uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych z Bolesławca. Koordynatorem wydarzenia z SWPS była Iga Lewicka, a koordynatorem z ZSHiU - Małgorzata Warwas-Rupp - pedagożka.

  

 tekst alternatywny   tekst alternatywny   tekst alternatywny   tekst alternatywny   tekst alternatywny 
 tekst alternatywny   tekst alternatywny   tekst alternatywny   tekst alternatywny   tekst alternatywny 
   tekst alternatywny   tekst alternatywny   tekst alternatywny   

 

19:10 - minuta programu

(źródło: boleslawiec.tv)

 

FOTOTECHNIK