Notice: Trying to get property of non-object in /home/zshiu/domains/zshiu.boleslawiec.pl/public_html/templates/favourite/index.php on line 18
Zespół Szkół Handlowych i Usługowych w Bolesławcu

W dniach 4.02. - 17.02. 2015 r. odbył‚ się™ kurs inseminacji bydła i trzody chlewnej.

Przyszli adepci weterynarii,€“ uczniowie Technikum Weterynaryjnego pod czujnym okiem swoich nauczycieli: pani Katarzyny Igielskiej -€“ doktora zootechniki i pana Andrzeja Potaczka -€“ lekarza weterynarii zdobywali umiejętności teoretyczne i  praktyczne w zawodzie inseminatora.

Uczyli się™ poskramiać zwierzęta, badać bydło na cielność. Zdobyli umiejętności badania rektalnego i ginekologicznego. Zajęcia odbywały się w oborze, “ co było doskonałym testem na sprawdzenie, czy wybór szkolny był słuszny. Zadowolone miny na zdjęciach świadczą, że jak najbardziej. 

 

  • 001
  • 002
  • 003
  • 004
  • 005
  • 006
  • 007
  • 008
  • 009
  • 010

Simple Image Gallery Extended

 

FOTOTECHNIK