Notice: Trying to get property of non-object in /home/zshiu/domains/zshiu.boleslawiec.pl/public_html/templates/favourite/index.php on line 18
Zespół Szkół Handlowych i Usługowych w Bolesławcu

     X Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna odbywa się pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej,  a nad jej organizacją i prawidłowym przebiegiem czuwa Komitet Główny kierowany przez profesora Andrzeja Korzeniowskiego, rektora Wyższe Szkoły Logistyki w Poznaniu. Natomiast Komitetem Naukowym kieruje profesor Mariusz Jedliński z Uniwersytetu Szczecińskiego.

     Aby przejść do kolejnego etapu, w teście trzeba było zdobyć 22 punkty. Ten magiczny próg przekroczyło 534 uczniów szkół średnich z całego kraju. Musieli wykazać się wiedzą z zakresu podstaw logistyki, standardów w logistyce, zapasów i magazynowania, transportu oraz spedycji.  W teście, który uczniowie będą musieli rozwiązać podczas drugiego etapu – jak zdradza Izabela Borzuch, koordynatorka X Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej – szczególny nacisk zostanie położony na zagadnienia dotyczące dystrybucji i produkcji. Sporo pytań będzie też dotyczyło transportu oraz spedycji.

      7806 uczniów z całej Polski wzięło udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej,  534 uczniów  zakwalifikowały się do II etapu z czego 7 uczniów z Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych pod opieką Pani Renaty Paszko:

  1. Chrobot Natalia 4L
  2. Mandziuk Marta 4L
  3. Owczarek Julia 4L
  4. Borucka Kinga 4L
  5. Wilk Mateusz 4L
  6. Świątkowska Monika 3L

 

Drugi etap X Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej odbędzie się 1 grudnia 2017 roku a wyniki już poznamy 15.12.2017 roku

życzymy powodzenia !

 

FOTOTECHNIK