Notice: Trying to get property of non-object in /home/zshiu/domains/zshiu.boleslawiec.pl/public_html/templates/favourite/index.php on line 18
Zespół Szkół Handlowych i Usługowych w Bolesławcu

     21 marca 2019 r. odbyła się impreza z okazji powitania wiosny. Dwie godziny dobrej zabawy zapewnili całej szkole organizatorzy – klasy drugie wraz z wychowawcami.  Przygotowali wiele rozmaitych konkursów i atrakcji, które oceniało jury, składające się z nauczycieli i przedstawicieli klas.  Uczniowie udzielali odpowiedzi na pytania dotyczące naszej szkoły, losowali łamigłówki z różnych dziedzin nauki, klasy prezentowały miss i mistera wiosny, układali opowiadania z wylosowanymi wyrazami (oczywiście dotyczącymi wiosny J) oraz brali udział w konkurencjach sportowych.

      Na koniec mieliśmy przyjemność degustować przygotowane przez klasy drugie pyszne ciasta.

Jury oceniło rywalizację poszczególnych zespołów klasowych. I tak:

I miejsce zajęła klasa 2LW

II miejsce zajęła klasa 2L

III miejsce ex aequo klasy: 3LA, 3LB, Ic

Zwycięzcom gratulujemy!

 tekst alternatywny   tekst alternatywny   tekst alternatywny   tekst alternatywny   tekst alternatywny   tekst alternatywny   tekst alternatywny   tekst alternatywny 

 

FOTOTECHNIK