ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

  Uczniowie klas 1LA i 1LB odwiedzili firmę ZEHNDER w Bolesławcu, z zainteresowaniem poznawali proces produkcyjny oraz w jaki sposób zorganizowany jest i działa magazyn logistyczny. Mieli okazję drukować etykiety logistyczne a także wysyłać ładunek do Niemiec i Francji. Wszyscy uważali, że wycieczka połączona z warsztatami była bardzo udana.

 tekst alternatywny tekst alternatywny     tekst alternatywny tekst alternatywny    tekst alternatywny

Dnia 14 marca 2017 r. odbył się szkolny konkurs na największą ilość słów w których występuje „ Pi ” . Datę święta wybrano  z powodu skojarzenia z pierwszymi cyframi rozszerzenia dziesiętnego liczby pi, jako że data „14 marca” zapisywana jest w USA jako „3.14”

Wyniki konkursu „Pi”

  1. klasa 4 LB (931)
  2. Sara Ćwik (832)
  3. Laura Mól (810)
  4. Laura Łużna (750)
  5. Klasa 2L (447)
  6. Bartłomiej Czuchara (440)
  7. Patrycja Woś (437)
  8. Arkadiusz Jodłowski (352)
  9. Agnieszka Bakalarczyk (276)
  10. Ada Radziun (108)

 Dnia 24 marca 2017 r. nauczyciele i uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w targach edukacyjnych organizowanych przez Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Osiecznicy. Podczas targów Pan Dariusz Rataj i Pani Małgorzata Markowaska przestawili ofertę edukacyjną naszej szkoły. Po prezentacji gimnazjaliści mogli porozmawiać z nauczycielami i uczniami na stanowisku przygotowanym przez naszą szkołę.

    29 marca 2017  r. nasi uczniowie kształcący się w zawodzie fryzjer brali udział w eliminacjach do IV Mistrzostw we fryzjerstwie "Fryzjeriada" organizowany przez Centrum Handlowe Galeria Piastów oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Legnicy.

    Do finału dostały się Paulina Biskupska i Adela Paralusz z klasy II c.

    Finał odbędzie się 29 kwietnia w C.H. Galeria Piastów w  Legnicy, gdzie będzie ze sobą walczyć 20 zespołów.

 tekst alternatywny tekst alternatywny     tekst alternatywny   tekst alternatywny   tekst alternatywny

     Dnia 23 marca 2017 r. nauczyciele i uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w targach edukacyjnych organizowanych przez Gimnazjum im. Jana Pawła II we Lwówku Śląskim. Targi miały na celu zapoznać uczniów 7 klas gimnazjalnych z ofertą edukacyjną szkół średnich. Podczas targów gimnazjaliści mogli porozmawiać z logistykami, weterynarzami i fototechnikami o kierunkach kształcenia oraz atmosferze panującej w naszej placówce. Przyszłych fototechników z tajnikami fotografii i multimediów zapoznawał nasz były uczeń Szymon Wasylów.

 tekst alternatywny tekst alternatywny     tekst alternatywny tekst alternatywny    tekst alternatywny
   tekst alternatywny  tekst alternatywny  tekst alternatywny  

 

 

 

FOTOTECHNIK