Z powodu awarii wodociągowej sieci miejskiej w dniu 29.10.2019 r. zajęcia w Zespole Szkół Handlowych i Usługowych w Bolesławcu zostały odwołane.

     W dniu 15.10. w Zespole Szkół Handlowych i Usługowych odbył się szkolny etap „Konkursu wiedzy o OZE”. Uczniowie mieli za zadanie odpowiedzieć  na 25 pytań sprawdzających ogólną wiedzę na temat odnawialnych źródeł energii. Wszyscy uczniowie, którzy zgłosili się do udziału są bardzo zainteresowani tematyką ekologiczną oraz ochroną naszego środowiska. Większość uczestników wykazała się duża wiedzą. Jednakże trójka uczniów zdobyła największą liczbę punktów i oni wezmą udział w etapie międzyszkolnym. Nasi reprezentanci to: W. Szkrzypek z 1Lg, B. Baran z 2L oraz N. Myszewska z 2F. Gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnym etapie.

tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

W dniach 28-29 września odbyły się zawody lekkoatletyczne w Zielonej Górze,w których wzięła udział uczennica 1 klasy - Daria Piotrowska. Startując w siedmioboju Daria uzyskała 3554 punkty tym samym zdobywając 1 miejsce w tej konkurencji. Życzymy powodzenia i dalszych sukcesów.

     Dnia 8 września 2019 roku Daria Piotrowska – uczennica 1 klasy technikum Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych w Bolesławcu zdobyła 1 miejsce w pchnięciu kulą na makroregionie we Wrocławiu zyskując wynik 11.51 m. Jej rekord życiowy wynosi 11.75 m,który osiągnęła startując w meczu międzynarodowym młodzików jednocześnie kwalifikując się na Mistrzostwa Polski. Poza konkurencją pchnięcia kulą,Daria co roku bierze udział w wieloboju.Do teraz był to pięciobój,jednak od niedawna Daria przygotowuje się do swojego pierwszego startu w Zielonej Górze w siedmioboju.

 

FOTOTECHNIK