W dniu 19 marca 2014 r. odbył się w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych w Jeleniej Górze Etap Regionalny Konkursu na Najlepszych Uczniów w Zawodzie Technik Handlowiec. Nasza drużyna w składzie Karolina Kurek, Anna Kotwica i Katarzyna Zielińska zajęła I miejsce i tym samym zakwalifikowała się do Etapu Wojewódzkiego, który odbędzie się w naszej szkole 9 kwietnia 2014 r.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy mocno kciuki!

Już czwarty raz 12.03. 2014 r. uczniowie gimnazjów spotkali się w Zespole Szkół Handlowych i Usługowych na Turnieju Streetball`a drużyny walczyły o puchar dyrektora szkoły. Ci młodzi ludzie to prawdziwi pasjonaci tej gry. Pokazali taktykę i wolę walki godną NBA. Przy okazji świetnie się bawili, a wydatkowaną energię uzupełniali w kawiarence, gdzie czekały smakołyki.

Maciej Hyjek

 

Magdalena Słabicka

Sylwester Bogusz 

3 grudnia, w Legnicy, odbył się™ XIX Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik - etap I.

Uczeń ZSHiU Piotr Socha zajął‚ II miejsce i będzie reprezentował naszą szkołę w etapie wojewódzkim. Piotrek szlify zawodowe zdobywa w cukierni "Malinka"- Państwa Kruk. Młodemu adeptowi sztuki cukierniczej życzymy dalszych sukcesów.

W czwartek 12 grudnia 2013 roku w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych odbyła się już III edycja konkursu "Przedsiębiorczy gimnazjalista - kiedy zacząć, aby osiągnąć sukces?".

 

FOTOTECHNIK