17 marca 2014 r.w naszej szkole dokonano uroczystego otwarcia Elektronicznego Systemu Bezpieczeństwa i Monitoringu Szkoły. Dzięki współpracy z Bankiem Zachodnim WBK S.A. szkoła otrzymała od tej instytucji elektroniczny system, który w dużej mierze poprawia standardy bezpieczeństwa

9 kwietnia 2014 r. odbył‚ się™ w naszej szkole Etap Wojewódzki Konkursu na NAJLEPSZYCH UCZNIÓW W ZAWODZIE TECHNIK HANDLOWIEC. Nasza drużyna w składzie Anna Kotwica, Karolina Kurek i Katarzyna Zielińska zajęły I miejsce w województwie.

W dniu 21 marca 2014 r. odbył się w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych Etap Regionalny Konkursu na Najlepszych Uczniów w Zawodzie Sprzedawca. Nasza drużyna w składzie Monika Maziarz, Monika Matyjewicz i Anna Pietraszun zajęła I miejsce i tym samym zakwalifikowała się do Etapu Wojewódzkiego.

Serdecznie gratulujemyi!

W dniu 20 marca br. odbył się w naszej szkole Etap Regionalny Konkursu na Najlepszych Uczniów w Zawodzie Technik Logistyk. Nasza drużyna w składzie Magdalena Słabicka, Sylwester Bogusz i Mateusz Zwolak zajęła I miejsce i tym samym zakwalifikowała się do Etapu Wojewódzkiego. 

Serdecznie gratulujemy i trzymamy mocno kciuki!

Czternastego marca bieżącego roku w Zespole Szkół‚ Handlowych i Usługowych w Bolesławcu odbył się III Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny dla uczniów gimnazjów o Puchar Dyrektora Szkoły przygotowany przez Małgorzatę Orzoł, Joannę Krzyżostaniak i Katarzynę Krukar.

 

FOTOTECHNIK