W dniach 17-19 września 2014 r. nasza szkoła gościła wystawę "žDwa stopnie więcej i co z tego? Ochrona klimatu na poziomie lokalnym jako czynnik w walce z ubóstwem".€ Uczniowie zapoznali się ze zmianami klimatu i ich konsekwencjami na przykładzie państw Ameryki Południowej. Kolejny raz mogli przekonać się, że w dużym stopniu stan naszego globu zależy od nas samych. Choć mówi się o tym dużo na każdym poziomie edukacji, to ważne jest, aby sł‚owa stały się czynami. Pamiętajmy: Ziemia nie jest nam dana na własność‡, My ją wypożyczyliśmy od naszych dzieci!!!!!!!!!!!!!

W pierwszej połowie września klasy czwarte przyjęły naszych pierwszaków do społeczności szkolnej. Przygotowały dla nich szereg konkurencji, po których zostali prawowitymi uczniami naszej szkoły. Nad prawidłowym i sprawiedliwym przebiegiem tej uroczystości czuwało jury pod przewodnictwem opiekuna samorządu uczniowskiego pana D. Rataja.

1 września 2014 r. uroczyście zainaugurowano rok szkolny 2014/2015. Na uroczystym apelu Dyrektor Szkoły powitał obecnych uczniów klas pierwszych. Przedstawił Grono Pedagogiczne, które będzie kształtować młode umysły i charaktery.

27 czerwca 2014 r. uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 20013/2014. Po roku wytężonej pracy nadeszły upragnione wakacje, na które większość‡ z nas solidnie zapracowała.

Podczas uroczystego apelu w części oficjalnej zostali nagrodzeni najlepsi uczniowie, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem. Gratulujemy najlepszym z najlepszych.

13 czerwca 2014 roku uroczyście pożegnaliśmy absolwentów zasadniczej szkoły zawodowej. Z tej okazji apel przygotowała klasa I LB z wychowawczynią… Katarzyn Krukar.

W programie artystycznym uczniowie nawiązali do życia szkoły, przypomnieli różne typy uczniów i ich zachowania. Oprócz tego uczestnicy apelu wysłuchali piosenek Marka Grechuty w aranżacji młodzieży z I LB. 

Pan Dyrektor pogratulował absolwentom, wręczył nagrody najlepszym. Życzył udanych wakacji i szczęścia w dorosłym życiu.

Absolwenci na pewno mile będą wspominać ostatni dzień w szkole.

 

FOTOTECHNIK