Uczniowie klasy drugiej, trzeciej i czwartej Technikum Weterynaryjnego w miesiącu lutym 2015 r wzięli udział‚ w dwutygodniowym kursie strzyżenia psów. Piętnastu uczniów naszej szkoły zdobywał‚o wiedzę™ i umiejętności na temat pielęgnacji i fachowego strzyżenia psów.

Od 1 września 2014 roku w naszej szkole szlifują… swoje talenty młodzi fototechnicy. Pod czujnym okiem nauczycieli przedmiotów zawodowych: pani Ewy Cierniak i pani Barbary Bednarowicz doskonalą… warsztat fotograficzny. Mają… na swoim koncie wiele dobrych zdjęć‡, którymi chcą… się™ z nami podzielić‡. Myślę™, że dostarczą… one wielu wrażeń„ estetycznych i zmuszą… do refleksji nad otaczają…cym nas światem.

Po 15 lutym ruszy konkurs fotograficzny "Z życia szkoły"€. Na koniec miesiąca odbędzie się™ głosowanie na najlepsze zdjęcie. Zwycięzca otrzyma nagrodę™ niespodziankę™. Konkurs będzie trwał‚ do końca roku szkolnego. Szczegółowy regulamin dotyczący formatu zdjęcia‡ oraz sposobu głosowania ukaże się™ 16 lutego na stronie internetowej oraz facebook`u. Zapraszamy do udział‚u!!!

Nasi wszyscy, ubiegłoroczni absolwenci Technikum Handlowego zdali egzamin zawodowy. Wynik ten został‚ odnotowany w Rankingu Szkół‚ Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 w kategorii "Technik handlowiec - Ranking Egzaminów Zawodowych 2015" na 7 miejscu w Polsce (www.perspektywy.pl).

W dniu 19 grudnia 2014 r ks. P. Kruczyk wraz z kl. III LA wprowadzili nas w nastrój Świąt Bożego Narodzenia przedstawiają…c nam scenki z narodzenia Jezusa oraz dzielą…c się™ z nami opłatkiem.

Już po raz trzeci uczniowie ze szkół‚ gimnazjalnych powiatu Bolesławieckiego zmagali się™ w konkursie "Przedsiębiorczy gimnazjalista", który odbył się 16 grudnia 2014 roku w naszej szkole. Organizatorami byli p. E. Ostaszewska i p. S. Pokładek.

 

FOTOTECHNIK