W pierwszej połowie września klasy czwarte przyjęły naszych pierwszaków do społeczności szkolnej. Przygotowały dla nich szereg konkurencji, po których zostali prawowitymi uczniami naszej szkoły. Nad prawidłowym i sprawiedliwym przebiegiem tej uroczystości czuwało jury pod przewodnictwem opiekuna samorządu uczniowskiego pana D. Rataja.

1 września 2014 r. uroczyście zainaugurowano rok szkolny 2014/2015. Na uroczystym apelu Dyrektor Szkoły powitał obecnych uczniów klas pierwszych. Przedstawił Grono Pedagogiczne, które będzie kształtować młode umysły i charaktery.

27 czerwca 2014 r. uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 20013/2014. Po roku wytężonej pracy nadeszły upragnione wakacje, na które większość‡ z nas solidnie zapracowała.

Podczas uroczystego apelu w części oficjalnej zostali nagrodzeni najlepsi uczniowie, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem. Gratulujemy najlepszym z najlepszych.

13 czerwca 2014 roku uroczyście pożegnaliśmy absolwentów zasadniczej szkoły zawodowej. Z tej okazji apel przygotowała klasa I LB z wychowawczynią… Katarzyn Krukar.

W programie artystycznym uczniowie nawiązali do życia szkoły, przypomnieli różne typy uczniów i ich zachowania. Oprócz tego uczestnicy apelu wysłuchali piosenek Marka Grechuty w aranżacji młodzieży z I LB. 

Pan Dyrektor pogratulował absolwentom, wręczył nagrody najlepszym. Życzył udanych wakacji i szczęścia w dorosłym życiu.

Absolwenci na pewno mile będą wspominać ostatni dzień w szkole.

Julia lisieckaW kwietniu 2014 r. przystąpiliśmy do projektu edukacyjnego ,, Centrum Edukacji Obywatelskiej i Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej''. Nagrodą był mandat poselski.

Tematem tegorocznej Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży, która odbyła się 1 czerwca 2014 roku, były wybory parlamentarne. Obrady w sejmie były poprzedzone warsztatami tematycznymi, które odbyły się 31 maja.

 

FOTOTECHNIK