17 lutego 2015 r. w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych nr 2 w Jeleniej Górze został przeprowadzony etap regionalny Konkursu dla Najlepszych Uczniów w Zawodzie Technik Handlowiec.

Nasza drużyna w składzie Katarzyna Hofman, Agnieszka Szast i Michał Bojeczko zajęli pierwsze miejsce i zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się™ 16 marca w CKZiU w Legnicy. Serdecznie gratulujemy i trzymamy mocno kciuki.

W tym samym czasie, nasza szkoła organizowała etap regionalny tego konkursu dla regionu wałbrzyskiego, zapraszamy do naszej galerii.

Nasi logistycy uczestniczyli w etapie regionalnym Konkursu dla Najlepszych Uczniów w Zawodzie Technik Logistyk, który odbył się w naszej szkole.

Nasza drużyna w składzie Michał Uchman, Rafał Wójtowicz i Paweł Wojtala zajęli pierwsze miejsce i tym samym zakwalifikowali się™ do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 13 marca w Zespole Szkół nr 23 we Wrocławiu.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy za nich kciuki

Nasza drużyna w składzie: Katarzyna Janowiec, Daria Pagórska i Aneta Pisarska wzi곂y udział w etapie regionalnym Konkursie dla Najlepszych Uczniów w Zawodzie Sprzedawca, który odbył się™ 12 lutego 2015 r. w Zespole Szkół‚ Zawodowych i Licealnych w Jeleniej Górze. 

10 lutego 2015 r w Zespole Szkół‚ Licealnych i Zawodowych nr 2 w Jeleniej Górze został‚ przeprowadzony Konkurs dla Najlepszych Uczniów w Zawodzie Fryzjer. Drużyna naszych fryzjerek w składzie: Paulina Suszek, Sandra Oleśków i Emilia Marczak zaj곂y 3 miejsce w rejonie jeleniogórskim. Ogromnie się cieszymy i gratulujemy.

W dniach 28.01.2015 - 14.02.2015 r nasi technicy logistycy po raz kolejny mogli wziąć‡ udział w kursie nadającym im kwalifikacje obsługi wózka widłowego. 

W kursie tym wzięło udział 15 uczniów z klas 3 technikum logistycznego. Podstawowymi wymogami stawianymi uczniom było posiadanie 18 lat i ś›rednią  z przedmiotów zawodowych na poziomie co najmniej 4,0.

 

FOTOTECHNIK