ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

Prezentujemy sesję foto dla gimnazjalistów, która powstała podczas Festiwalu Nauki  w naszej szkole.
Sesję przygotowali uczniowie z klasy pierwszej fototechnik, wykonali samodzielnie rekwizyty i udekorowali nasze studio fotograficzne. Zachęcali naszych gości, uczniów z 3 klasy gimnazjum do próby swoich sił po jednej jak i po drugiej stronie aparatu. Na koniec otrzymali wydrukowane  zdjęcia.

FESTIWAL NAUKI W HANDLÓWCE

        To był energetyzujący piątek. 19 maja od godziny 10:00 ZSHiU gościł gimnazjalistów, przed którymi jedna z najważniejszych decyzji w życiu młodego człowieka.

  W ramach warsztatów w  poszczególnych zawodach uczniowie gimnazjów mogli spróbować swoich sił i talentów.

  Technik weterynarii przygotował zajęcia z pielęgnacji zwierząt. Na boisku można było zaprzyjaźnić się z lamami, kucem i koniem. Było też kilka psiaków. Opiekunowie zwierząt opowiadali o zasadach postępowania ze zwierzętami podczas prostych zabiegów higienicznych. Można było spróbować swoich sił w laboratorium podczas prostych zabiegów chirurgicznych .

   Technik logistyk pokazał jak istotny jest ten zawód w każdym przedsiębiorstwie. Logistyk to mózg całej firmy. Gimnazjaliści na własnej skórze sprawdzili jak istotne jest planowanie dostaw. Bardzo dobrze bawili się podczas kalamburów logistycznych.

  Technicy handlowcy wciągnęli młodych ludzi w negocjacje biznesowe. Nasi goście mogli się przekonać jak ważny jest sposób rozmowy, by przekonać naszego klienta, że to co mamy jest dla niego najlepsze. W dobie powszechnej konsumpcji przedstawiciel handlowy może wszystko.

   Technicy fotografii i multimediów zaprosili gimnazjalistów do profesjonalnego studia fotograficznego. Zabawa w kreowanie obrazu świata była tak zajmująca, że trzy godziny minęły jak 10 minut. Na szczęście wszystkie prace są zapisane w pamięci i we wrześniu czekają na skończenie.

    Całość imprezy zakończyła się piknikiem i poczęstunkiem. Wszystkim uczniom i opiekunom bardzo dziękujemy za udział i zapraszamy za rok!!!!

 


 tekst alternatywny tekst alternatywny     tekst alternatywny tekst alternatywny    tekst alternatywny
 tekst alternatywny  tekst alternatywny  tekst alternatywny  tekst alternatywny  tekst alternatywny
 tekst alternatywny  tekst alternatywny  tekst alternatywny  tekst alternatywny  tekst alternatywny

    W dniach 6 i 11 kwietnia 2017 roku w ramach projektu unijnego "Zawodowy Dolny Śląsk" odbyły się zajęcia laboratoryjne dla logistyków, w których uczestniczyli uczniowie z klasy 1La, 1Lb,2HL, 3L. Tematem zajęć były "Procesy zaopatrzenia w przedsiębiorstwach handlowych i produkcyjnych". Zajęcia dotyczyły planu potrzeb materiałowych, harmonogramowania przepływów produkcyjnych i rejestrowania potrzeb materiałowych. Przedstawione było drzewo produktu, graf Gozinto ora zapotrzebowanie brutto.


 tekst alternatywny tekst alternatywny     tekst alternatywny

Zajęcia realizowane są z projektu „Zawodowy Dolny Śląsk”  współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020. Głównym celem  projektu jest poprawa jakości kształcenia w szkołach zawodowych Dolnego Śląska w obszarze zawodów deficytowych i RIS, poprzez działania warsztatowo–laboratoryjne dla uczennic i uczniów, nauczycielek i nauczycieli zawodu oraz staże uczniowskie dla uczennic i uczniów, u pracodawcy.

 

FOTOTECHNIK