W dniu 19 grudnia 2014 r ks. P. Kruczyk wraz z kl. III LA wprowadzili nas w nastrój Świąt Bożego Narodzenia przedstawiają…c nam scenki z narodzenia Jezusa oraz dzielą…c się™ z nami opłatkiem.

Już po raz trzeci uczniowie ze szkół‚ gimnazjalnych powiatu Bolesławieckiego zmagali się™ w konkursie "Przedsiębiorczy gimnazjalista", który odbył się 16 grudnia 2014 roku w naszej szkole. Organizatorami byli p. E. Ostaszewska i p. S. Pokładek.

11 grudnia 2014 r. gościliśmy w murach naszej szkoły księdza Jakuba Barczaka "największego księdza wśród raperów, największego rapera wśród księży", który przybył‚ na zaproszenie naszego katechety p. B. Biernata.

10 grudnia 2014 r. odbył się™ XX Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik, którego organizatorem był‚o CKZiU w Legnicy.

W turnieju tym dwie nasze uczennice zajęły miejsca na podium. Pierwsze miejsce zajęła Patrycja Kolasa z klasy 3d, a Angelika Leszczyńska uplasowała się™ na trzecim miejscu. Tematem wiodącym zawodów była Europejska Stolica Kultury Wrocław 2016.

5 grudnia 2014 r. w ZSHIU uroczyście obchodziliśmy dzień Św. Mikołaja, ulubieńca dzieci i dorosłych. Zgodnie z tradycją samorząd uczniowski obdarował społeczność uczniowską i wszystkich pracowników szkoły słodyczami. Pani K. Krukar wraz z uczniami z klasy 2 LB przygotowała jarmark bożonarodzeniowy wraz z ciekawym programem artystycznym, na który zł‚ożyły się piękne kolędy znane na całym świecie. Soliści śpiewali po polsku i angielsku. Występował również ksiądz Piotr oraz zespół‚ muzyczny prowadzony przez p. Andrzeja Potaczka. Uroczystości towarzyszył konkurs "Na najpiękniejszy wieniec adwentowy". Zwycięzcami okazali się uczniowie z klasy I technikum logistycznego. Organizatorzy obdarowali ich słodkościami. Uroczystość‡ wprowadziła w nastrój świąteczny i uczyniła dzień„ niezwykłym.

 

FOTOTECHNIK