ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

W dniu 10 maja br. odbyły się Rejonowe Zawody Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża w kategorii szkół‚ ponadgimnazjalnych.

Nasza drużyna w składzie: Marta Orłowska, Natalia Koprowska, Sabina Walas, Marzena Kawałko i Kajusz Grabowski, uczniowie Technikum Weterynaryjnego, zajęli pierwsze miejsce. Drużynę przygotowała nauczycielka przedmiotu edukacja dla bezpieczeństwa, pani Renata Świeca.

Serdecznie gratulujemy, ogromnie się cieszymy z tego sukcesu i trzymamy za nich kciuki na etapie wojewódzkim.

W dniu 6 maja 2014 roku Straż Miejska zorganizowała dla uczniów bolesławieckich szkół‚ podstawowych IX edycję konkursu "Z nami bezpieczniej" realizowanego w ramach projektu "Bezpieczny Bolesławiec".

Pod koniec kwietnia absolwenci naszej szkoły, a moi wychowankowie, rocznik maturalny 2004, zorganizowali spotkanie z okazji 10 rocznicy egzaminu maturalnego. Było to już nasze czwarte klasowe spotkanie. Niestety nie wszystkim udało się na nie dotrzeć. Ale tym, którzy się zjawili bardzo dziękuję.

Wspominaliśmy stare dzieje, pamiętaliśmy tylko te miłe chwile. Z wielką sympatią byli uczniowie wspominali nauczycieli, czas spędzony w szkole i oczywiście Pana Zbyszka.

Wszyscy bez wyją…ku stwierdzili, że bardzo chętnie wróciliby do szkoły, do naszej szkoły.

Justyna Janczewska

25 kwietnia br. na uroczystym apelu pożegnaliśmy naszych maturzystów. Pan dyrektor Wiesław Stefanik razem z Panem Starostą Bolesławieckim Dariuszem Kwaśniewskim złożyli gratulacje, absolwentom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki na świadectwie ukończenia (Oli Jaskowskiej z klasy IV L oraz Roksanie Czechowiak z klasy IV H), a także absolwentom, którzy wyróżnili się w nauce, pracy społecznej czy w sporcie oraz ich rodzicom.

Wszystkim absolwentom gratulujemy i trzymamy za nich kciuki na maturze oraz egzaminie zawodowym.

11 kwietnia 2014 r. w Zespole Szkół‚ Licealnych i Zawodowych w Jeleniej Górze odbył się Etap Wojewódzki KONKURSU DLA NAJLEPSZYCH UCZNIÓW W ZAWODZIE SPRZEDAWCA. Nasza drużyna w składzie: Monika Maziarz, Monika Matyjewicz i Anna Pietraszun zajęły II miejsce w województwie. Ustąpiły miejsca tylko drużynie z Zespołu Szkół z Chojnowa.

To już kolejny sukces naszych uczniów w KONKURSACH NA NAJLEPSZYCH UCZNIÓW W ZAWODZIE. GRATULUJEMY.

 

FOTOTECHNIK