ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

25 kwietnia br. na uroczystym apelu pożegnaliśmy naszych maturzystów. Pan dyrektor Wiesław Stefanik razem z Panem Starostą Bolesławieckim Dariuszem Kwaśniewskim złożyli gratulacje, absolwentom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki na świadectwie ukończenia (Oli Jaskowskiej z klasy IV L oraz Roksanie Czechowiak z klasy IV H), a także absolwentom, którzy wyróżnili się w nauce, pracy społecznej czy w sporcie oraz ich rodzicom.

Wszystkim absolwentom gratulujemy i trzymamy za nich kciuki na maturze oraz egzaminie zawodowym.

11 kwietnia 2014 r. w Zespole Szkół‚ Licealnych i Zawodowych w Jeleniej Górze odbył się Etap Wojewódzki KONKURSU DLA NAJLEPSZYCH UCZNIÓW W ZAWODZIE SPRZEDAWCA. Nasza drużyna w składzie: Monika Maziarz, Monika Matyjewicz i Anna Pietraszun zajęły II miejsce w województwie. Ustąpiły miejsca tylko drużynie z Zespołu Szkół z Chojnowa.

To już kolejny sukces naszych uczniów w KONKURSACH NA NAJLEPSZYCH UCZNIÓW W ZAWODZIE. GRATULUJEMY.

10 kwietnia 2014 r. w Technikum nr 23 we Wrocławiu odbył się Etap Wojewódzki KONKURSU DLA NAJLEPSZYCH UCZNIÓW W ZAWODZIE TECHNIK LOGISTYK. Nasza drużyna w składzie: Magdalena Słabicka, Sylwester Bogusz i Mateusz Zwolak zajęli trzecie miejsce.

Lepszymi drużynami były drużyny reprezentujące: Zespół‚ Szkół‚ nr 2 z Lubinia oraz Zespół Szkół‚ nr 5 z Wałbrzycha.

Ogromnie się cieszymy z kolejnego naszego sukcesu i serdecznie gratulujemy.

4 kwietnia 2014 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie pod hasłem "Aktywność‡ młodzieży. Jak zachęcić młodych do udziału w wyborach i życiu społecznym".

Julia Lisiecka i Sylwester Bogusz w ramach projektu "XX Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży" zorganizowali debatę. Udział w niej wzięli znakomici goście: prezydent Piotr Roman, starosta Dariusz Kwaśniewski, wójt Dariusz Pawliszczy, dyrektor MDK Marek Łętowski, komendant Hufca ZHP Zdzisław Abramowicz.

Po raz kolejny młodzież naszej szkoły uczestniczyła w wykładach zorganizowanych przez Szkołę™ Wyższą… Psychologii Społecznej we Wrocławiu. Temat spotkania dotyczył przemocy wobec kobiet. Prowadzący zajęcia mówił o tym, jak uniknąć niebezpiecznych, czy też dwuznacznych sytuacji, aby nie stać się ofiarą przemocy. W przystępny sposób poruszał kłopotliwe i wstydliwe tematy.

Uczniowie klas  ILA i I LB byli zachwyceni prelekcją. Organizatorem wyjazdu była Pani M. Warwas - Rupp.

 

FOTOTECHNIK