ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

Nasi logistycy uczestniczyli w etapie regionalnym Konkursu dla Najlepszych Uczniów w Zawodzie Technik Logistyk, który odbył się w naszej szkole.

Nasza drużyna w składzie Michał Uchman, Rafał Wójtowicz i Paweł Wojtala zajęli pierwsze miejsce i tym samym zakwalifikowali się™ do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 13 marca w Zespole Szkół nr 23 we Wrocławiu.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy za nich kciuki

Nasza drużyna w składzie: Katarzyna Janowiec, Daria Pagórska i Aneta Pisarska wzi곂y udział w etapie regionalnym Konkursie dla Najlepszych Uczniów w Zawodzie Sprzedawca, który odbył się™ 12 lutego 2015 r. w Zespole Szkół‚ Zawodowych i Licealnych w Jeleniej Górze. 

10 lutego 2015 r w Zespole Szkół‚ Licealnych i Zawodowych nr 2 w Jeleniej Górze został‚ przeprowadzony Konkurs dla Najlepszych Uczniów w Zawodzie Fryzjer. Drużyna naszych fryzjerek w składzie: Paulina Suszek, Sandra Oleśków i Emilia Marczak zaj곂y 3 miejsce w rejonie jeleniogórskim. Ogromnie się cieszymy i gratulujemy.

W dniach 28.01.2015 - 14.02.2015 r nasi technicy logistycy po raz kolejny mogli wziąć‡ udział w kursie nadającym im kwalifikacje obsługi wózka widłowego. 

W kursie tym wzięło udział 15 uczniów z klas 3 technikum logistycznego. Podstawowymi wymogami stawianymi uczniom było posiadanie 18 lat i ś›rednią  z przedmiotów zawodowych na poziomie co najmniej 4,0.

W dniach 4.02. - 17.02. 2015 r. odbył‚ się™ kurs inseminacji bydła i trzody chlewnej.

Przyszli adepci weterynarii,€“ uczniowie Technikum Weterynaryjnego pod czujnym okiem swoich nauczycieli: pani Katarzyny Igielskiej -€“ doktora zootechniki i pana Andrzeja Potaczka -€“ lekarza weterynarii zdobywali umiejętności teoretyczne i  praktyczne w zawodzie inseminatora.

Uczyli się™ poskramiać zwierzęta, badać bydło na cielność. Zdobyli umiejętności badania rektalnego i ginekologicznego. Zajęcia odbywały się w oborze, “ co było doskonałym testem na sprawdzenie, czy wybór szkolny był słuszny. Zadowolone miny na zdjęciach świadczą, że jak najbardziej. 

 

FOTOTECHNIK