ZESPÓŁ SZKÓŁ HANDLOWYCH I USŁUGOWYCH

ZAPRASZA 

29 CZERWCA NA IMPREZĘ „CZTERY ŁAPY”

 

Pliki do pobrania

   1-2 czerwca odbyły się w Zamościu Mistrzostwa Polski LZS . Nasze miasto, a jednocześnie naszą szkołę w barwach MKS Bolesłavia Bolesławiec reprezentowały uczennice Martyna Goss i Marcelina Drozdek. Obie zdobyły tytuł Wicemistrzyń Polski U20, Martyna Goss na 400 m przez płotki ,a Marcelina Drozdek w chodzie sportowym na 5000 m. Obecnie dziewczyny przygotowują się do głównych Mistrzostw Polski które odbędą się 3-5 lipca w Raciborzu.

Życzymy im powodzenia.

     27 maja 2019 roku Zespół Szkół Handlowych i Usługowych wsparł akcję charytatywną zorganizowaną przez Fundację  Zaczytani. org. oraz Santander Bank Polska pod hasłem „ Książkowy Dzień dziecka”. Celem przedsięwzięcia jest propagowanie czytelnictwa i wolontariatu. Zaangażowała się w tę imprezę znaczna część uczniów klas pierwszych i drugich. Zebrano dużo książek i książeczek dla dzieci i młodzieży, które zostaną przekazane dla pacjentów oddziałów dziecięcych na terenie całego kraju. To ważna akcja, ponieważ książki zasilą biblioteki szpitalne. Nasza młodzież kolejny raz udowodniła, że pomaganie potrafi oprócz satysfakcji dać ogromną radość i poczucie dobrze spełnionego zadania. Opiekunami projektu były panie:  Aldona Wilas i Małgorzata Orzoł.

Oprawę fotograficzną przygotowała Roksana Borcz - uczennica pierwszej klasy fotografii  i multimediów.

tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

 

14:02 - minuta programu

(źródło: boleslawiec.tv)

 

Prezentujemy efekty sesji fotograficznej, która miała miejsce na Festiwalu Zawodów w dniach 17 - 18 maja w naszej szkole. Autorami zdjęć i zarazem modelami i modelkami  są zarówno uczniowie z klasy pierwszej technik fotografii i multimediów, jak i nasi wspaniali goście - uczniowie z klasy trzeciej gimnazjum oraz z klasy ósmej szkoły podstawowej z powiatu bolesławieckiego i okolic, którzy uczestniczyli w tej imprezie.

      Dnia 25.05.2019 r. w Jeleniej Górze, odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów i Juniorów Młodszych. Uczennice Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych zaprezentowały się na bardzo wysokim poziomie. Podwójną mistrzynią Dolnego Śląska została Martyna Goss. W swojej koronnej konkurencji na 400 m przez płotki uzyskała znakomity wynik (63,54 s), który plasuje ją na drugiej pozycji na listach krajowych. Drugie złoto wywalczyła na dystansie 100 m przez płotki (15,41 s) poprawiając swój rekord życiowy o 0,3 s. Mistrzynią Dolnego Śląska została również Marcelina Drozdek w chodzie sportowym na 5000 m., poprawiając swój rekord życiowy. Obydwie zawodniczki będą reprezentowały nasze miasto na Mistrzostwach Polski LZS, które odbędą się 1-2 czerwca w Zamościu.

Życzymy powodzenia.

tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

 

11:46 - minuta programu

(źródło: boleslawiec.tv)</p

 

FOTOTECHNIK